dışımızdaki dünyadan size haber getirdim

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

Sevgili Amiel abi -abi diyeceğim sakıncası yoksa- paylaşımınız beni inanılmaz duygulandırdı... duygularınızı bu denli net ifade edişiniz ve özellikle güçlü bir eş,güçlü bir baba olmak adına özverili davranışlarınız gözlerimin büsbütün dolmasına sebebiyet verirken aynı zamanda rol değil sizin güçlü olduğunuz inancı her kelimenizde daha da büyüdü... Şu yazdıklarınızın ardından bence kendinize haksızlık etmeyin,siz saygı duyulacak bir insansınız... nasıl güzel bir aile bağının içinde ve temelindesiniz ki tüm güçlüklere rağmen bütün varlığınızla sosyal olma çabanız yıllar yılı devam etmiş... kaç kişi sizin kadar ailesine özverili davranır ki !.. satırlarınıza hayranlığımı belirterek , saygı ve sevgilerimi gönderiyorum....
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)
Kullanıcı avatarı
muratokato

Mesaj gönderen muratokato »

yok yazdı:
deagolbrandybuck yazdı:Siteden ayrılanları kimse eleştirmiyor. Siteden ayrılırken bu siteyi kurtuluncak biryer, kimseye bir faydası dokunmayan bir yer gibi, sanki aynı film karesi içinde bulunmaktan ağredilen birsürü tuhaf yaratığın bulunduğu bir yer gibi gösterenler eleştiriliyor. Yoksaki siteyi sevmeyen ayrılır kimse burda zorla tutulmuyor. Bu sitenin pekçok kişiye faydası var. Bu siteyi pekçok kişi çok seviyor. Sfsi kalmamasına rağmen bu sitede büyük bir zevkle kalan insanlar var. Bu site bir tedavi yada hastane sitesi değil sadece sflilerin özgürce düşüncelerini paylaştıkları, birbirlerine destek oldukları bir site... Bu site üyelerine sizi tedavi edicez, bu siteye üye olunca sfniz biticek diye bir taahhütte bulunmuyor. Öyle bir misyonuda yok.
kesinlikle öyle deagol, söylemek istediklerimin hepsini söylemissin tesekkürler.
Kimse siteden gidenleri elestirmiyor ki veda yazilarina yazilan cevaplarda genelde hep iyi dilekler var.
sanırım beni unuttunuz.
ben yine bu forum içerisindeki"sosyal-fobi.net sitesi mezunlarından biri" konu başlığı altında,siteden ayrılacağını açıklayan birisi vardı ve herkes iyi dileklerini belirtiyordu.ben ise onu ve diğerlerini eleştirmiştim.zaten şu an bile baktım en son benim yazım var konuda.
ne eleştiren olmuş.ne de destekliyen.
TEK ÜZÜLDÜĞÜM ŞEY YAZILARIMA HALEN DAHA BİLİMSEL BİR ELEŞTİRİ YAPILMAMIŞ OLMASIDIR.BU İNSANLARIN OKUDUKLARINDAN VE BİLDİKLERİNDEN KENDİLERİNİNDE EMİN OLMAMASININ GÖSTERGESİDİR.

bunuda ben yazdım.
Kullanıcı avatarı
muratokato

Mesaj gönderen muratokato »

sanırım Amiel abinin yaşadığı tecrübelerden bir tanesini ben daha önce bir kitapta okumuştum.
yani kitapta; insan geçmişte yaşadığı olayları hatırlamaya ve düşünmeye devam ettiği sürece yaşadığı olay kendisini esir alır.diyor
yani kötü bir olay yaşadıysa;o an ki gibi umutsuzca yaşamaya,
şayet iyi bir olay yaşadıysa ve başarı kazandıysa;hep sevinmeye başlar.

umutsuz yaşadıkça hayatda başarılı olamaz
sürekli sevindikçe de yeni başarılara imza atamaz,kendini geliştiremez,
Amiel abinin günlük tutmaktan rahatsız olması da bu durumdan olsa gerek.

burada olaya iki açıdan bakılmış ama aynı kapıya çıkıyor.yani bence;"ne oldum değil,ne olacağım demek lazım"demek istiyor.

ama tarihimizi de unutmamamız gerekiyor tabi.tarih ders almak için yazılması lazım.bir de tarih tekerrürden ibaret derler çok doğru.
mesala şimdi t.c kuzey ırakta bir savaşa sokulmaya çalışılıyor.şimdilik yapamadılar fakat.bu yapamayacakları anlamına gelmez.uyanık olmak lazım.
hayırlı akşamlar.
TEK ÜZÜLDÜĞÜM ŞEY YAZILARIMA HALEN DAHA BİLİMSEL BİR ELEŞTİRİ YAPILMAMIŞ OLMASIDIR.BU İNSANLARIN OKUDUKLARINDAN VE BİLDİKLERİNDEN KENDİLERİNİNDE EMİN OLMAMASININ GÖSTERGESİDİR.

bunuda ben yazdım.
kalıcısıkıntı

Re: dışımızdaki dünyadan size haber getirdim

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

çok eski bir konu ama sanki amiel abi benim babam :) ben babamında sf li olduğunu düşünüyorum bizide bu bataklıkta sürüklüyor hayat felç.ama ne yazıkki savaşçı bir ruhu yok.hep kaçıyor.bende onun gibi olmamak için çırpınıyorum.
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...