Basarmak sandigimiz kadar zor degilmis arkadaslar...

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
ozkanyar1982
İletişim:

o doktor ismini hala alamadım...

Mesaj gönderen ozkanyar1982 »

:roll: bence o arkadaş artık mesaj yzmıyor....
gerçekten zamanla ilgili bir sorunum var.onu anlamıyorum.neden durmadan durmuyor?
ZAMAN YÖNETİMİ...SF:8
Kullanıcı avatarı
r_ozurlu
Admin

Mesaj gönderen r_ozurlu »

Arkadaşlar açıkçası ben burda email adresi verilmesinden rahatsız oluyorum. İsteyen özel mesaj atsın, nasılsa sürekli foruma giriyorsunuz.
ozlem

ben de aynı sorunu yaşıyorum

Mesaj gönderen ozlem »

bu konuda sorunu çözen arkadaşım bana da yardımcı olursan seviniirm. bir sıkıntıdan sorna kalp çarpıntısı başladı 2 kez ekg çektirdim 1i normal diğerinde çarpıntı ortyaa çıktı. hormon testlerim ve kan testlerim normal. sence bu da psikoloijik midir? doktor kalp çarpıntısı için ilaç verdi. bu çarpıntı öyle lanet bişey ki uykudan bile uyandıryor bazen. ve geçmek bilmiyor. ben gerçi kendimce bir yöntem geliştirdim. kalbimin hıznını devrini bulana kadar yürüyorum sonra eve gelip oturuyırum ve geçiyor ama sıkıntısı geçmiyor. bu doktorununzun telefon numarası ve adresini alabilir miyim?
mail adresim: obenden1980@hotmail.com
kahkaha

Mesaj gönderen kahkaha »

bu kalp çarpıntısı 2 tanıdığımda daha görülüyor. kafasına estiği bir zamanda başlıyormuş ve 1 dakika kadar dan dan dan diye kalp çarpıyormuş. sonra duruyormuş. arkadaşı bir sürü testten geçirdiler, hatta pilli bir alet verip eve yolladılar. bu alet vücuda değişik yerlerden bağlanıp ölçümler yapıyormuş. ama fizyolojik bir şey çıkmamış. yani psikolojik olmalı. arkadaşın yakın bir akrabası da panik ataktan şikayetçiydi
raistlin

Mesaj gönderen raistlin »

gizli arkadaşım teşekkür ediyorum sana arada da buraya yazacağım tabi
doktora gittim on gün oluyor. ilk bir kaç günü tarif edemiyorum farklılık çok yoktu ama içimden biraz daha fazla birileriyle konuşmak geliyordu tabi sadcece ilaç alarak hastalık yenilmes kendimizde bişeyler vereceğiz insan içine çıkacağız .elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız .
sevgiler
venüs

doktor

Mesaj gönderen venüs »

Merhaba arkadaşlar gizliye özel mail attım ama bilen biri varsa oda bana yazabilirmi, gizliye ulaşamama ihtimaline karşı.
Çok teşekkür ederim
gülcan

gizli rumuzlu arkadaşım

Mesaj gönderen gülcan »

gizli rumuzlu arkadaşım slm!sizinle özel olarak mailleşmek istiyorum.mail adresinizi verirmisinz lütfen.doktorun adını almak istiyorum
gülcan

gizli rumuzlu arkadaşım

Mesaj gönderen gülcan »

gizli rumuzlu arkadaşım slm!sizden doktorun adını almak istiyorum.msn adresim aliye277@hotmail.com
gülcan

slm

Mesaj gönderen gülcan »

slm gizli arkadaşım bana doktorun adını ve adresini vermeniz için msn adresimi bırakıyorum. adresim aliye277@hotmail.com
over123

selam

Mesaj gönderen over123 »

merhaba arkadaslar su doktorla ilgili bilgileri bende istiyorum ama kimse bana yazmıyor :(
zodiac1519@yahoo.com.tr
terakkiperver

Mesaj gönderen terakkiperver »

"gizli" rumuzunu kullanan arkadas tatile cıkacagını ve bi süre foruma girmeyecegini yazmıstı foruma.. bu yüzden cevap veremiyor sanırım..
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

MERHABA SEVGilLi ARKADASLARR

BEN GELDiM.. Mesajlarinizi okurken cevap yazamadigim için çok üzüldüm. Tatile gitmistim. Orada internet olayim yoktu. Bu sayfayi daha simdi okuyorum. Dün hastane ile igili bilgileri gönderdim.

Bi bakiim okunmusmu ..

Sevgiyle...
be_cool

Mesaj gönderen be_cool »

slmss millet!!
ya ben buraya yeni katıldım da şu doktorla ilgili bilgileri banada yollayabilir misiniz??
busrakondu@hotmail.com
be_cool

Mesaj gönderen be_cool »

pardon yaf mesajı yeni gördüm :)
thanx
Kullanıcı avatarı
Haziran.

Mesaj gönderen Haziran. »

r_ozurlu demiş ki:
Arkadaşlar açıkçası ben burda email adresi verilmesinden rahatsız oluyorum. İsteyen özel mesaj atsın, nasılsa sürekli foruma giriyorsunuz.
yani herkes kendi msn ini veriyor nasıl olsa.demek ki insanlar problem etmiyor bunu.ama bu konuya taktın sen.bence admin seni ilk görüşünde rezil edecektir :P

gizli'nin yazmış olduğu o umut verici yazı için de şahsım adına ona çook teşekkür ediyorum.hepimiz başarabiliriz demek ki :wink:
mühürlü kaderim,bir yol verir misin?