Yendim Sayılır

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
lanetolsunsf

Re: Yendim Sayılır

Mesaj gönderen lanetolsunsf »

anlıyorum ben de benzer şeyler yaşıyorum şu ara çok daha az. her neyse bu hastalıkta kendin gibi olman gerektiğini bildin diyelim oldun diyelim hop çözülmüyor sorun burada zaten. senin temel fikirlerin var olumsuz kendim gibi olunca adam yerine konmayacağım diyorsun mesela. burada asıl sıkıntı senin fikirlerinde görüşlerinde çevrenin seni hakkaten öyle görmesinde değil bu da iyi aslında göreceli neden çevreden olsaydı değiştiremeyecektik ama kendinle alakalı olunca bir çıkış yolu bulabilirsin belki. mesela kendin gibi ol herkesi boşver kendini o an bil ben hakkaten adam değil miyim ya da ciddiyetsizim ama yeri gelince ciddi olamıyor muyum? dostuma arkadaşıma sıkıntısında vs tam destek vermez miyim? ciddi konuştuğum şeyler de yok mu? vs diye baktığında muhtemelen her alanda cıvık ciddiyetsiz olamayacağını zaten görüyorsun olmadığını da sonra işte farkındalık ben buyum ben bunları yapabilirim ama bunları da yapamıyorum o yönlerim kötü diyip kendini ortaya koyabilirsen seni adam yerine koymayana karakterine göre ister kavgaya gir ister tersle ister hiç bir şey demeden hayatından çıkar ama seni sen olduğun için arkadaş dost sevgili edinecekler var onlar da sana yeter herkesi memnun etme isteği herkese yaranma isteği bizim lanetimiz en azından benim.. ama ne başarabiliyorsun ne mutlu oluyorsun daha da boka gidiyor. öbür türlü kafan rahat bir şey yapmadan sen olduğun için seni kabul edip saygı gösterip seven insanlar var.. dediğim gibi ben de hala çabalıyorum ama değer..
tayyip52

Mesaj gönderen tayyip52 »

bugün tekrar randevuya gittim.selectra kullanmıştım 2 hafta bidahaki sefere ödevler falan veririm demişti.bugün gidince pek bi işe yaramadığını söyledim ilacın.tranko buskas diye başka bi ilaç verdi,bilgisi olan varmıdır acaba
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

tayyip biraz rapor ver bize merak ediyorum :)
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
tayyip52

kalıcısıkıntı yazdı:tayyip biraz rapor ver bize merak ediyorum :)
yeni bir ilaca başladım bugün yeteri kadar rahatlamadığımı söyledi doktor şuanlık ilaaçlara devam yani
tayyip52

selectra 50 mg kullanmıştım daha sonra tranko buskas verdi doktor ama hiçbirşey değişmedi.
şimdi yine selectra nın 100 mg dozunu verdi.dozu yüksek mi acaba ve bi yararı olurmu acaba bilgisi
olan.
kalıcısıkıntı

zamana bırakmalı çok acele etme ve süreci yaşa hep dedikleri gibi önemli olan yolda olmaktır.sonuca ulaştığında hep aklında kalan geçmiş zaman olacak o yüzden günü gününe kontrol et sonunu düşünme.arada bir geriye bak rapor tut.
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
tayyip52

kalıcısıkıntı yazdı:zamana bırakmalı çok acele etme ve süreci yaşa hep dedikleri gibi önemli olan yolda olmaktır.sonuca ulaştığında hep aklında kalan geçmiş zaman olacak o yüzden günü gününe kontrol et sonunu düşünme.arada bir geriye bak rapor tut.
ama işte iki tane ilaç kullanıpta bi etkisini görmemekte üzüyor insanı biraz.
kalıcısıkıntı

tayyip52 yazdı:bugün tekrar randevuya gittim.selectra kullanmıştım 2 hafta bidahaki sefere ödevler falan veririm demişti.bugün gidince pek bi işe yaramadığını söyledim ilacın.tranko buskas diye başka bi ilaç verdi,bilgisi olan varmıdır acaba
zaten o ilaçlar 2 haftadan sonra etki göstermeye başlar neden farklı bir ilaç vermişki sen en iyisi daha iyi bir doktor araştır.
tayyip52

yok tam anlatamadım önce selectra 50mg verdi.2 hafta sonra tranko yu.bu bitince selectra yı 100 mg ye çıkardı
tayyip52

kalıcısıkıntı yazdı:
tayyip52 yazdı:bugün tekrar randevuya gittim.selectra kullanmıştım 2 hafta bidahaki sefere ödevler falan veririm demişti.bugün gidince pek bi işe yaramadığını söyledim ilacın.tranko buskas diye başka bi ilaç verdi,bilgisi olan varmıdır acaba
zaten o ilaçlar 2 haftadan sonra etki göstermeye başlar neden farklı bir ilaç vermişki sen en iyisi daha iyi bir doktor araştır.
yok tam anlatamadım önce selectra 50mg verdi.2 hafta sonra tranko yu.bu bitince selectra yı 100 mg ye çıkardı