BÜYÜK YOL

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
kalıcısıkıntı

BÜYÜK YOL

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

belki eski yazdıklarımı okumuşsunuzdur o kadarda vaktim yok yeni gelişmeleri anlatıyım.
her zaman kızlarla konuşamamaktan yakınıyordum.sf nin büyük çoğunluğunu üstüne giderek yendim ama bu sorun bitmiyordu.son zamanlarda bunun üzerine yoğunlaştım inanılmaz yol katettim.kızlarla selamdan öteye gitmezken şimdi hepsiyle istediğim gibi rahat konuşabiliyorum.nasıl mı oldu.önce gözlemledim başkalarını bir sürü video izledim
omaygat.com diye bir site var ordan flört kategorisinden iyice inceledim sonra fark ettim ki bu kızlar konuşmaya bayılıyor yalnızca ilk sen adım atmalısın konuştur falan sonra susmuyorlar artık.hiçte korktuğum gibi değilmiş hiçbiri terslemiyor aksine heyecanlananlar bile oluyor çoğuda gülüyor konuşurkn.üniye yakın işede başladım sürekli kızlar geliyor.her şeye teşekkür ediyorlar kibar görünmeye çalışıyorlar.hiç korktuğum gibi olmadığını deneyerek görünce alışıyorum her şeye.tıpkı eskiden büyüklere selam aleyküm demekten kortuğumda ilk selamı denediğimde korktuğum gibi :D adamlar as deyip gittiler bende ne bekliyordum aklımda asdasdfadf işte korkularımız o kadar saçma bu korkuyuda çöplüğe atıyorum yakında. [smilie=beach.gif] şimdi önüme geleni konuşturuyorum gözlemlerim kızların kendine güvenen erkeklerle daha rahat olduğunu gösterdi ne kadar özgüvenin azsa kızlar o kadar çok senden uzaklaşıyor. verdiğim sitedeki videoları izlemek isteyen izlesin.
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
garip_kont

Re: BÜYÜK YOL

Mesaj gönderen garip_kont »

peki sosyalleşmek için nereleri kullandın. okul ve iş olmadığı için benim pek deneme şansımda yok : D
kalıcısıkıntı

sosyalleşmek için hep utana kızara yaptığım şeyleri yapmaya devam ettim sonra utanıp kızarmamaya başladım yani üstüne gittim ve yanlış inançlarım yok oldu.
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
Kullanıcı avatarı
gönül dostu

Mesaj gönderen gönül dostu »

siteyi sevdim.
Resim
kalıcısıkıntı

gönül dostu yazdı:siteyi sevdim.
biraz acayip geldi mi [smilie=comando.gif] adamlar ne kadar kolay iletişim kuruyorlar değil mi ,hiç kaybetme korkuları yok.
Kullanıcı avatarı
gönül dostu

Mesaj gönderen gönül dostu »

kalıcısıkıntı yazdı:
gönül dostu yazdı:siteyi sevdim.
biraz acayip geldi mi [smilie=comando.gif] adamlar ne kadar kolay iletişim kuruyorlar değil mi ,hiç kaybetme korkuları yok.
düşünüyorumda galiba yabancı bir ülkeye gitsem ben de bu kadar rahat olabilirim. biz sürekli türkçe düşündüğümüz için sözler canımızı acıtabiliyor.
Resim