Başardım!!!

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
07rina

Başardım!!!

Mesaj gönderen 07rina »

Arkadaşlar sosyal fobiden ne kadar çektiğimi burada kelimelerle anlatmam imkansız.Siz de yaşayanlar olarak biliyorsunuz zaten...
Sınavlarda sorulardan dolayı değil de,etrafımda insanlar olduğu için ellerimin zangır zangır titreyip,suratımın kızardığını,ter bastığını bilirim.Yıllarca geçirmek için uğraştım ama ne ilaç ne de başka birşey fayda etti.Sizinle burada paylaşmak istediğim,şu anda sosyal fobiyi yenmiş bir insan olarak bunu nasıl başardığım. :) Arkadaşlar tam tur eft'yi araştırın kesinlikle eft değil ''tam tur eft'' olması gerekli.Ve bunu sosyal fobinize uygulayın.Ertesi gün farklı bir güne uyanacaksınız...Emin olabilirsiniz.Bulamayanlar için;klasik eft'ye ek olarak el parmaklarının içi ve elin üst kenarlarını ekliyorsunuz,tek bir yöne değil her iki tarafı da birlikte uyguluyorsunuz.
Ben yıllarca sosyal fobi forumlarında dolandım,son 5 aydır sosyal fobim yok.Tekrarlayabiliyor,skala yükselince tekrar uyguluyorum.En fazla3'e 4'e çıkıyor.Daha önce eft uygulamış olanlar bilirler bu tanımları.Araştırın arkadaşlar...Burda tamamını anlatmam ne kadar doğru,kuralları bilmiyorum tam.Mesajla ulaşabilirsiniz.Sizleri sizden biri olarak anlıyorum ve bu iletiyi yazmayı yıllarca uğraşmış biri olarak borç biliyorum.
Ben yaptım,siz de yapabilirsiniz.Yeter ki deneyin.10 dakikanızı alacak bir yöntem.Sosyal fobisiz hayat yine problemleriyle devam ediyor,arınma süreci sonsuz...Ama insanların içinde ter dökmüyorum en azından,iletişim kurabiliyorum.Yüzüm kızarmıyor,kaçmak istemiyorum.Kendine güven ayrı bir şey...Herşey mükemmel olacak diye ummayın ama deneyin sosyal fobiniz umarım bende olduğu gibi geçecektir.Meajlarınızı cevaplamaya hazırım.Kendinize iyi davranın.Hoşçakalın... [smilie=girl_haha.gif]
Kullanıcı avatarı
şeyda

Re: Başardım!!!

Mesaj gönderen şeyda »

Tebrikler [smilie=good.gif]
Darısı başımıza :)
Öneri için de teşekkürler, araştıracağım.
Eski
Global moderatör

Mesaj gönderen Eski »

Buraya yazabilirsiniz özel mesaja gerek yok. Yazın buraya herkes faydalansın.
Kullanıcı avatarı
halitca

Mesaj gönderen halitca »

tan tur eft ne aceba ya 07rina
yprk2008

Mesaj gönderen yprk2008 »

07rina yazdı:Arkadaşlar sosyal fobiden ne kadar çektiğimi burada kelimelerle anlatmam imkansız.Siz de yaşayanlar olarak biliyorsunuz zaten...
Sınavlarda sorulardan dolayı değil de,etrafımda insanlar olduğu için ellerimin zangır zangır titreyip,suratımın kızardığını,ter bastığını bilirim.Yıllarca geçirmek için uğraştım ama ne ilaç ne de başka birşey fayda etti.Sizinle burada paylaşmak istediğim,şu anda sosyal fobiyi yenmiş bir insan olarak bunu nasıl başardığım. :) Arkadaşlar tam tur eft'yi araştırın kesinlikle eft değil ''tam tur eft'' olması gerekli.Ve bunu sosyal fobinize uygulayın.Ertesi gün farklı bir güne uyanacaksınız...Emin olabilirsiniz.Bulamayanlar için;klasik eft'ye ek olarak el parmaklarının içi ve elin üst kenarlarını ekliyorsunuz,tek bir yöne değil her iki tarafı da birlikte uyguluyorsunuz.
Ben yıllarca sosyal fobi forumlarında dolandım,son 5 aydır sosyal fobim yok.Tekrarlayabiliyor,skala yükselince tekrar uyguluyorum.En fazla3'e 4'e çıkıyor.Daha önce eft uygulamış olanlar bilirler bu tanımları.Araştırın arkadaşlar...Burda tamamını anlatmam ne kadar doğru,kuralları bilmiyorum tam.Mesajla ulaşabilirsiniz.Sizleri sizden biri olarak anlıyorum ve bu iletiyi yazmayı yıllarca uğraşmış biri olarak borç biliyorum.
Ben yaptım,siz de yapabilirsiniz.Yeter ki deneyin.10 dakikanızı alacak bir yöntem.Sosyal fobisiz hayat yine problemleriyle devam ediyor,arınma süreci sonsuz...Ama insanların içinde ter dökmüyorum en azından,iletişim kurabiliyorum.Yüzüm kızarmıyor,kaçmak istemiyorum.Kendine güven ayrı bir şey...Herşey mükemmel olacak diye ummayın ama deneyin sosyal fobiniz umarım bende olduğu gibi geçecektir.Meajlarınızı cevaplamaya hazırım.Kendinize iyi davranın.Hoşçakalın... [smilie=girl_haha.gif]
bize de yardumci olurmusun.nasil yaptin.sirasiyla anlatabilir misin.
Kullanıcı avatarı
gönül dostu

Mesaj gönderen gönül dostu »

Kardeş bu eft yi hangi bankadan yapıyoruz ?
Resim
Kullanıcı avatarı
halitca

Mesaj gönderen halitca »

gönül dostu yazdı:Kardeş bu eft yi hangi bankadan yapıyoruz ?
Bende de öyle oldu önce internete yazdım ah körolası yalnızlık ve işte ondan sonra zor buldum eft haha şaka yapıyorsan tabi
black betty

Mesaj gönderen black betty »

Bende eft yi denedim ve ilk hafta cok iyiydim kendimi seviyordum.sonra bir olay oldu arkadaslarimla bir sorunum vardi ve bi olay beni oylesine gerdi ki kendimi affedemedim sonrasinda ama o rahatligi tekrar yakalamak istiyorum :)
ezelisfli

Mesaj gönderen ezelisfli »

black betty

Mesaj gönderen black betty »

Cok sagol ezelisfli :))
Kullanıcı avatarı
kemanci_erdem

Mesaj gönderen kemanci_erdem »

uzman tv deki cok bos konusuyo hicbirhalt bilmedigi acik ve net
güzel gören güzel düşünür
güzel düşünen hayatından lezzet alır.
gmuratt

Mesaj gönderen gmuratt »

07rina yazdı:Arkadaşlar sosyal fobiden ne kadar çektiğimi burada kelimelerle anlatmam imkansız.Siz de yaşayanlar olarak biliyorsunuz zaten...
Merhabalar özel mesaj attım bakabilir misiniz?
depres

Mesaj gönderen depres »

Cok inanmiyorum oyle seylerin faydali olacagina gercekten faydasi oldu mu 07rina?
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Ben de EFT (Emotional Freedom Technique) eğitimi alıp SF den kurtuldum. Eski parayla 3,5 milyar verdim. O yüzden burada detay paylaşamam.
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

:D Şaka yaptım arkadaşlar. EFT den falan anlamam. Tadında bırakayım