sfyi yenmeye başlarken...

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
untrustable

sfyi yenmeye başlarken...

Mesaj gönderen untrustable »

arkadaşlar hepimizin ve bilhakis benimde önceden sandığım bir yanlışı sizinle paylaşmak isterim.hadi tamam lehinize bif formül veya bir azim bir güven geçti elinize farzedelim...
ama sefeyle nasıl baş edeceksiniz. sakın sanmayınki özgüveniniz geldi de bi gün içinde hemen kurtuldunuz bu illetten . bu aşama aşama kurtuluyosunuz. belki aranızda wardır bunu yaşayanlar mesela diyosunki bugun tamam nerdeyse kurtuldum diyosun bide bakıyosunki tıkanmışsın . ama daha sonra tekrar yoğun oluyopsun ortamlara girmen gerekiyo . konusuyosun ve bidaha o problem karşına çıktığında bide bakıuyosunki o problem yok olmuş. yani ben eski durumumua göre baya aşama kaydettim ama ben halen sf den kurtulmadım. sf nin üzerine gitmekle onun derinlerine iniyoruz arkadaşlar. az uğraşan azz ilerliyo .çok uğraşan çok. yani bataklığa ayağınızı ne kadar sokmanıza bağlı. ama sunu unutmayın bu macera sürüyo. maceranın içine girdiğinizde arkanızda kalan yollar kaT ETTİĞİNİZ MSEAFLER SİZİ DAHA SOSYAL olamya yöneltiyo ve derken bi bakıyosunuz siz sf yi bırak çevrenizde gıpta edilen bir sosyal insan olmuşsunuz..
BEN DELI
Kullanıcı avatarı
gamze_bjk

Mesaj gönderen gamze_bjk »

bence sf yi yenmek için sürekli ne yapsam da sosyal bi insan olsam diye kara kara düşünmek lazım. tabi düşündükçe insan kötü oluyor ama ben bunu yapıyorum. bazen gece uyandığım da bile bunu düşünüyorum yarın şunu yapıcam. şunu söylicem gibi. iyi geliyor inanın. bir de kendinize söz verirseniz süper bir yol. tabi bence ...........