SANIRIM BİTTİ !!!

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
DeRDeM

Mesaj gönderen DeRDeM »

deagolbrandybuck yazdı:
juste yazdı:arkadaşlar poleni nerden alabiliriz?
ARILARDAN
Evet, arı ve baharatçılardan..
ÖLÜMDEN NİYE KORKACAĞIM Kİ?
BEN VARKEN O YOKTUR, O GELİNCE DE BEN OLMAYACAĞIM..
(Montaigne)
Kullanıcı avatarı
juste

Mesaj gönderen juste »

deagolbrandybuck demişki
ARILARDAN
çok sağol cevabın için.En kısa zamanda arı beslemeye başlıcam. :lol:
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

juste yazdı:deagolbrandybuck demişki
ARILARDAN
rica ederim sizleri bilgilendirmek benim görevim :)))
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

juste yazdı:deagolbrandybuck demişki
ARILARDAN
hahaha......

ööldüm yineeee... :D

arılardann!!!!! :lol:
DCC
Kullanıcı avatarı
nfS-F

Mesaj gönderen nfS-F »

ilkbaharın gelmesini bekle sonra dışarı çıkıp bol bol derin nefes al..arı poleni kadar olmasada işini görür :P
sen kendine güvendiğin kadar SENSİN
Kullanıcı avatarı
juste

Mesaj gönderen juste »

o kadar bekleyemedim. Bugün polen aldım bakalım inşallah işe yarar. :)
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

juste yazdı:o kadar bekleyemedim. Bugün polen aldım bakalım inşallah işe yarar. :)
antidepresan kullanmıyorsun değil mi?

bildiğim kadarıyla polenin ilaçla birlikte kullanılmaması gerekli...
Kullanıcı avatarı
juste

Mesaj gönderen juste »

hayır kullanmıyorum. Zaten sf'li olduğumu yeni öğrendim. Ama durumumun ilaç kullanacak kadar kötü olduğunu sanmıyorum. Kendi çabalarımla yenmeye (en azından daha iyi olmaya) çalışıcam.
Yarın başka bir insan olacağım diyorsun.Niye bugunden başlamıyorsun?
wesss

Mesaj gönderen wesss »

ewet ya polen tedavisi falan nedir ben yeniyim ondan öğrenmek istiyorum pls yardım
hayatın kralı yoktur....
temenujka

Mesaj gönderen temenujka »

mrb sevgili Lavinya, polen antidepresanla kullanılmıyor demişsin, ama ben ilaç olarak cipralex kullanıyorum ve aynı zamanda polen tedavisine de başladım. ikisini bir arada kulanırsam daha etkili olacağını düşündüm ama yanlış düşünmüşüm demek:(
fakat ikisini bir arada uygulayamama sebebini anlıyamadım?
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

temenujka yazdı:mrb sevgili Lavinya, polen antidepresanla kullanılmıyor demişsin, ama ben ilaç olarak cipralex kullanıyorum ve aynı zamanda polen tedavisine de başladım. ikisini bir arada kulanırsam daha etkili olacağını düşündüm ama yanlış düşünmüşüm demek:(
fakat ikisini bir arada uygulayamama sebebini anlıyamadım?
sana da merhaba..hoşgeldin aramıza..

benim polen tedavisi konusunda bir fikrim yoktu ama bir arkadaş bu konuyu forumda gündeme getirince ben de öğrenmiş oldum....

(o yazı işte burda >> http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewto ... 70&start=0 )

tedavi sırasında ilaç kullanmamak gerektiğini de bu arkadaş söylemişti yazısında....ordan biliyorum yani..
alfabeta100

arı poleni

Mesaj gönderen alfabeta100 »

arkadaşlar bende sf liyim.3 haftadır aurorix kullanıyorum.ilk hafta 2x150mg. 2.hafta 2x300mg. 3.hafta 3x300mg. kullanıyorum.bana uyku vermekten başka faydası yok.birde evdeyken bile kendimi kötü hissediyorum. halbuki ssri ilaçlarını kullandığımda böyle bir şey olmuyor.şaşırdım kaldım. şu poleni denemek istiyorum.kullanıpta fayda gören sf li arkadaşlar sorularımı cevaplarlarsa sevinirim.
1.) günde ne kadar dozda alıyorsunuz? (ya da hesaplamak için, satın aldığınız toplam gr. polenin, günde kaçta kaçını yutuyorsunuz?)
2.) kapsül içinde satılan 500mg.lık polenler var.bunlar düşük doz mu?bunların faydası olur mu?
3.) kullandığınız polenlerin ne kadarını kaça alıyorsunuz?
4.) kullandığınız polenleri ekonomik olarak satan yerlerin telefon,adres,web sitelerini verebilir misiniz?
Teşekkürler...
tarkanat

plesabo etkisi

Mesaj gönderen tarkanat »

benim doktorum.. sosyal fobide plesabo denilen boş ilaçların etkisinin % 30 civarında olduğunu, sosyal fobi düzelse bile tekrarlar dedi.. tek çözüm düzgün ilaç + terapi olduğunu söyledi. polen.. bu tedaviyi bulan kişi acilen mühendisliği bırakıp, doktorluk yapmalıdır..
heyecanlı, kimi an durgun
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

vay be!böyle de bi başlık varmış....
Kullanıcı avatarı
bilm-i yorum

Re: plesabo etkisi

Mesaj gönderen bilm-i yorum »

tarkanat yazdı:benim doktorum.. sosyal fobide plesabo denilen boş ilaçların etkisinin % 30 civarında olduğunu, sosyal fobi düzelse bile tekrarlar dedi.. tek çözüm düzgün ilaç + terapi olduğunu söyledi. polen.. bu tedaviyi bulan kişi acilen mühendisliği bırakıp, doktorluk yapmalıdır..
senin doktorun öyle dedi diye kesin öyle mi?dünya sadece senin doktorunun çevresinde mi dönüo acaba?bence senin doktorun,doktorluğu bırakıp mühendisliğe geçsin...bence poleni dene,faydasını göreceğinden eminim.