gitti...gelmeyecek:)

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
xner

Mesaj gönderen xner »

.:AND_MAiYESi:. yazdı:sizin adınıza sevindim ama bendeki sf bağışıklık kazandı,kemikleşti sanki artık...bu sözler bir an içimi hafifçe kıpırdatmaktan başka bir işe yaramıyor ne yazık ki............ :?
bende sosyal fobimle yasamaya alistim,bir makina olsada icine girip yepyeni bir kisilik kazansam,beynime reset ceksem :D
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

xner yazdı:beynime reset ceksem :D
geçen gün aynı cümleyi ben de birine söyledim...

cidden çok iyi olurdu şu reset işi...bir düğme olsa şöyle beynimizin yanında filan ona bastığımızda geçmişe dair ne varsa unutsak...
En son _L_N_ tarafından 25 Mar 2007, 17:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
.:AND_MAİYESİ:.

Mesaj gönderen .:AND_MAİYESİ:. »

pardon onu ben söylememişim xner söylemiş..aman bir yanlışlık olmasında.. :)
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ben yanlış alıntı yapmışım..hemen düzeltiyorum : )
deryadeniz

Mesaj gönderen deryadeniz »

arkadaşlar inanın bir yıl önce bende aynı cümleyi kuruyordum beynime reset atsam format çeksem hatta beynimi çıkarıp sabunlu suyla yıkasam falan diyodum:) bunlar mümkün olmadığına göre gayret lütfen biraz gayret arkadaşlar ;)
calimero

Mesaj gönderen calimero »

sıkıldım artık bu sfden :cry:
mirtatli_ceyar

Mesaj gönderen mirtatli_ceyar »

bende sıkıldım sıkıldıgım seyi yapmak istemem ama ben hala kızarıp terliyorum :oops: :oops:
Kullanıcı avatarı
empty

Mesaj gönderen empty »

eğitim gönüllüleri vakfı, benim çok hoşuma gitti böyle etkinliklere katılmak bizim açımızdan baya faydalı olacağı görüşündeyim. teşekkürler
ikbal

Mesaj gönderen ikbal »

deryadeniz Ankaradaki eğitim gönüllülerinde mi çalıştın ben de oraya gidip geliyorum ve ben de bi kez ortaokullu çocuklara ders anlattım. eğitim gönüllüleri vakfının başında İbrahim bey var çok iyi bir insan eşi de öyle.
Kullanıcı avatarı
bilm-i yorum

Mesaj gönderen bilm-i yorum »

deryadeniz yazdı:arkadaşlar inanın bir yıl önce bende aynı cümleyi kuruyordum beynime reset atsam format çeksem hatta beynimi çıkarıp sabunlu suyla yıkasam falan diyodum:) bunlar mümkün olmadığına göre gayret lütfen biraz gayret arkadaşlar ;)
mümkün olmadığını nerden biliosun?bundan 100-200 yıl önce de televizyona mümkün değil deniliyordu.(o zaman yaşamadım ama tahmin edebiliyorum ne dendiğini).belki kimse yapamamış ama yapan biri çıkabilir.belki de bunu başarabilen sen,ben ya da bir başkası olabilir.yani bunu kimse başaramamışsa biz de mi başaramayalım?neden ilk başaran biz olmayalım?