hepsini boşver

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
ırmak

hepsini boşver

Mesaj gönderen ırmak »

yaz geldi kıpır kıpr hayat bu mevsim neyi hatırlatıyor

:smt060 İÇİNDEKİ DÜĞÜMLERİ ÇÖZMEYE KALKMA YOKSAY
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

yaz gecelerini ve eglenceyi tabii ki :)
hezarfen

Mesaj gönderen hezarfen »

Ahhh ahhh 96 yazında Bodrum'daydım. Ne güzel günlerdi be offf.
Kullanıcı avatarı
hayal-et

Re: hepsini boşver

Mesaj gönderen hayal-et »

ırmak yazdı:yaz geldi kıpır kıpr hayat bu mevsim neyi hatırlatıyor

yok saymakla onlardan kurtulmuyoruz ki..o düğümler hep olucak..bugün çözmezsen gittikçe hiç çözülemicek hale gelir...ben öyle düşünüyorum..

yaz ayına gelince...bana pek iyi gelmiyor..insanlar sokağa dökümüşken ben onlara imrenerek bakıyorum...bi de ter olyı var..hem sıcak hemde sf den dolayı olunca hiç çekilmiyor..ama sonbahar,kış,ilkbahar...yaz demicem :lol: daha çok seviyorum..
ırmak

AILAR

Mesaj gönderen ırmak »

ANILARIM OLMALIYDI AMA HİÇ BİRİ YAŞANMADI DEMEMEK İÇİN İKİ GÖZÜM BİRAZ GAYRET ;)
Kullanıcı avatarı
diafuryl

Re: hepsini boşver

Mesaj gönderen diafuryl »

hayal-et yazdı:
ırmak yazdı:yaz geldi kıpır kıpr hayat bu mevsim neyi hatırlatıyor

yok saymakla onlardan kurtulmuyoruz ki..o düğümler hep olucak..bugün çözmezsen gittikçe hiç çözülemicek hale gelir...ben öyle düşünüyorum..

yaz ayına gelince...bana pek iyi gelmiyor..insanlar sokağa dökümüşken ben onlara imrenerek bakıyorum...bi de ter olyı var..hem sıcak hemde sf den dolayı olunca hiç çekilmiyor..ama sonbahar,kış,ilkbahar...yaz demicem :lol: daha çok seviyorum..

Bencede
Barsak antiseptiği.
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

yazları kendim ürettiğim aktivitelerle geçirirdim genelde. hep arkadaş müsvettelerinin satışına gelirdim. tam yazın beraber takılabileceğim insanlar bulmuşken...

şimdi uzaklardayım
gönül hicranla doldu
](*,)
Kullanıcı avatarı
teoxner

Mesaj gönderen teoxner »

yaz geldi şimdi gündüz sıcakta işin yoksa dışarı çıkılmaz işin varsa bu sıcakta çalışılmaz,bi de herkes tatile memlekete yalnız kaldım burda.herseye olumsuz bakabiliyorum en azından bu konuda iyiyim..
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

teoxner yazdı:yaz geldi şimdi gündüz sıcakta işin yoksa dışarı çıkılmaz
akşam üzeri serin oluyor,akşam üzeri çıkabilirsin.
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

teoxner yazdı:yaz geldi şimdi gündüz sıcakta işin yoksa dışarı çıkılmaz işin varsa bu sıcakta çalışılmaz,bi de herkes tatile memlekete yalnız kaldım burda.herseye olumsuz bakabiliyorum en azından bu konuda iyiyim..
Bunların hepsi bahane aslında.Ben de yazın sıcağı bahane ediyorum kışın soğuğu.Sebep başka aslında.Neyse yaşamayan pek anlamaz böyle şeyleri..