sosyal fobi kalpte mitral yetmezlikyapıyor

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
sevim

Mesaj gönderen sevim »

zaten dideral bizim geçici kurtuluşumuz vede kalp ilacı zaten fiziksel yönden mutlaka kalbimize bu küt küt atmalar zarar veriyordur belki bir kalp hastası kadar olmasakta birikimmutlaka yapıyordur zor çok zor
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

sevim yazdı:zaten dideral bizim geçici kurtuluşumuz vede kalp ilacı zaten fiziksel yönden mutlaka kalbimize bu küt küt atmalar zarar veriyordur belki bir kalp hastası kadar olmasakta birikimmutlaka yapıyordur zor çok zor
bende dideral içtiğim zaman kalbim küt küt atıyor...kalbime değişiklik hissediyorum.o ilaçta zaten kalp hastaları içemez yazıyor prospektüründe...kalbi etkiliyor..
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
vakkavakka_ee_ee

Re: sosyal fobi kalpte mitral yetmezlikyapıyor

Mesaj gönderen vakkavakka_ee_ee »

iyi hiç yoktan ölürüm de kurtulurum..
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

kalp romatizması bende de var, bunun , paxil gibi eski nesil antidepresanların yan etkisi plduğunu da gazetede okumuştum
sosyalfobi : geçici çekingen zar
thealone

Mesaj gönderen thealone »

Bende kalbimin alarm verdiğini düşünmeye başladım artık. Nabzım çok yüksek atıyor bazen. Heyecanlanacak bir durum yokken falan. bir de heyecanlanacak bir durum olsa kalpten gideceğimden korkuyorum.
sosyofobik_bir_kulum

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

domates yazdı:kalp romatizması bende de var, bunun , paxil gibi eski nesil antidepresanların yan etkisi plduğunu da gazetede okumuştum
Siz kalp romatizmasını ne zannediyosunuz acaba ?

İlacın yan etkisi ile falan uzaktan yakından alakası yok. Akisne ilaç kullanılmadığı için oluyor.

Şöyle ki ;

Bakteriyel bir boğaz enfeksiyonu geçirdiyseniz ve de penisilin almadıysanız, % 3 oranında kalp romatizması gelişme riski var.

Boğaz enfeksiyonu geçirmeden olan birşey değildir bu.

İsmi de Akut Romatizmal Ateş !!!
thealone

Mesaj gönderen thealone »

çocukken ateşli romatizma geçirmiştim. 2 gün yürüyememiştim. doktor kendine dikkat etmezsen kalbinede sarar demişti. 5 yıl iğne yemiştim. Sonra bir daha gitmedim doktora falan. Belki bende de vardır belki de yoktur.
Kullanıcı avatarı
_İsyankar_

Mesaj gönderen _İsyankar_ »

Sigara içmeye başladığımdan beri kalbimin sanki içinden kan boşalıyormuş gibi titreşmesini, çarpıntısını, geceleri uyanıp kalbimin duracak gibi olmasını hissedebiliyorum. Hatta bir keresinde uyandığımda başım fena halde dönüyordu, kalp çarpıntısı vardı yataktan 5 dakika kalkamamıştım olacakları bekliyordum en sonunda kalkmayı başarınca da yalpalaya yalpalaya tuvalete atmıştım kendimi.
Order66 begins! I'm You because The Dark Lord of the Sith and this is Revenge of The Sith!

Resim
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

sosyofobik_bir_kulum yazdı:
domates yazdı:kalp romatizması bende de var, bunun , paxil gibi eski nesil antidepresanların yan etkisi plduğunu da gazetede okumuştum

İlacın yan etkisi ile falan uzaktan yakından alakası yok. Akisne ilaç kullanılmadığı için oluyor.

Şöyle ki ;

Bakteriyel bir boğaz enfeksiyonu geçirdiyseniz ve de penisilin almadıysanız, % 3 oranında kalp romatizması gelişme riski var.

yazdıklarına bakarak kardiyoloji konusunda uzman olduğunu çıkarıyorum, bu konuda gazetelerden ve internetten öğrendiklerimi yazdım.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
sosyofobik_bir_kulum

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

domates yazdı:
sosyofobik_bir_kulum yazdı:

İlacın yan etkisi ile falan uzaktan yakından alakası yok. Aksine ilaç kullanılmadığı için oluyor.

Şöyle ki ;

yazdıklarına bakarak kardiyoloji konusunda uzman olduğunu çıkarıyorum, bu konuda gazetelerden ve internetten öğrendiklerimi yazdım.
Uzman olmasak da o yolda sayılırız !!!