SOSYAL FOBİNİN TEDAVİSİNİ BULDUM GİBİ(DENEYİN)

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
vakkavakka_ee_ee

Re: SOSYAL FOBİNİN TEDAVİSİNİ BULDUM GİBİ(DENEYİN)

Mesaj gönderen vakkavakka_ee_ee »

caferali yazdı:depresyona iyi gelebilir, ama sf ile ne alakası var allahaşkına yaw yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim...
sflilerin en büyük problemi her şeye denemeden karşı çıkmak sanırım. bi denesen nolur ölür müsün? zaten her gün ölüyorsun , yani en azından o anlık kendini rahat hissedersin az saygılı olun ya burda birisi durumu düzelteceğini sandığı bir şeyi yazmış denersin bakrsın yaramazsa bana göre değlimiş dersin . yok illa saçma dersen deneme kardeşim niye millete ne alaka vs diyosun , olumsuz olumsuz konuşmayın zaten canım sıkkın bazen iyice canımı sıkıyosunuz . bu adi meret zaten geçmiyor ne nalet bir şeymiş. kanserden beter dicem abartı olacak ama beyinsel bozukluklar fizikselden daha zor tedavisi meşaketli ve tanısı olsa bile çözümü bulmak zor oluyor hekresin kişiliği farklı ! offfffffffffffffff offfffffffffffffffffffffff n'olacak benim halım. dıaşrda gezelim sonra yemek yiyelim dedi bi yakınım ertlemekten ne hale geldim sonuçta nolacak ne dicem offffffffffffffff!
Kullanıcı avatarı
masalkitabı

Mesaj gönderen masalkitabı »

kurtulacağımı bilsem bütün kainatı dediklerinle döşerdim
And here I come up the hill, I'm pushing my wheel of love ... I'm flying. Look at me now.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

uzunca zamandır yazıp çiziyorum bi faydasını göremedim. yalnız bi kaç kız arkadaşımın resmini çizmiştim vaktiyle baya bi etkilenmişlerdi:)
bana sorarsan anksiyete yapıyor, karakalem portre çizmek bir gecemi alır, sabır ister..
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

ben bazen ciddi ciddi bunlar bizimle dalga geciyo diye kafa yoruyom..
BEN BENİM