bi örnek

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
ezilgen

Mesaj gönderen ezilgen »

Hikaye tipik amerikan gençlik filmlerine benziyor. Bi çocuk vardır herkesin dalga geçtiği kafa yaptığı ama filmin sonunda malı o götürür. En güzel en seksi kızı, en yakışıklı en güçlü en popüler basketbol takımının kaptanının elinden alır, hemde 8 numara şişe dibi gözlüklerine rağmen. Ben en az 10 tane film izlemişimdir böyle. Demek bu olar yurdum üniversitelerinde de gerçekleşiyormuş.

Ama çocuk belkide sf li değildir utangaçtır.

Benim yeğenim vardı acaip utangaçtı ben onun sf li olduğuna emindim daha sonra psikoloğa gitti psikolog ona sf li olmadığını yanlızca utangaç olduğunu söyledi, şimdi o kız 5 yıldızlı bir otelde halkla ilişkiler yapıyor.

Yani utangaçlıkla sf yi karıştırmamak gerek ama bunu psikologlar bile karıştırıyor. Benim ilk gittiğim psikolog bana utangaçlık teşhisi koymuştu 2 seans yaptı senin bişeyin yok deyip savdı başından ama ikinci gittiğim psikomer die biyerdi hem psikolog hem psikyatr aynı ana tedavi uyguladı ve sf li olduğumu söylediler. İlaç tedavisi önerdiler uzun bir tedavi süreci başlatıp baya paramı çaldı pardon aldılar. O gün bugündür psikologlardan nefret ederim. Neyse konunun dışına taşdık baya yazdıkça yazasım geldi gece gece

gelelim çocuğa; şimdi büyük ihtimalle o çocuk, üzerinden attığı utangaçlığını yeşil gözlü bi sarışınla tadını çıkarıyordur.
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

"Karelin", anlatış tarzınız çok alaycı ve basit geldi bana. bu uslubunuzu değiştirmeniz dileği ile. çünkü hiç hoş değil
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.