Kızarmıyorum artık şükürler olsun

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
isyankar

Kızarmıyorum artık şükürler olsun

Mesaj gönderen isyankar »

Tam tamına 2 aydır hiç kızarmıyorum. :) eskiden herşeye kızarırdım. Büyük gelişme benim için. 1 yıl önce dr.da iken sürekli sorular soruyordu. Bana neden insanlardan kaçıyorsun demişti. Ben de kızardığım için demiştim ve başka hiç bir neden bulamamıştım. Ama artık kızarmıyorum. Çekingenlik henüz devam ediyor ama.adım adım tabi birden herşey olacak değil.Bu benim için çok büyük bir adım.Kızarmayı hayatımdan sildim.Doğru doktor, doğru ilaç ve herşeyden önce inanmak, ve yaşanması gereken güzel günler... 8)
sildiğin yerde durmuyorum sen geçerken bakmıyorum hayallerde yoksun şimdi örttüm hepsini
Kullanıcı avatarı
gizemliinsan

Mesaj gönderen gizemliinsan »

peki nasıl biraz aç?
hmmm gizemli...
bilmiyorummmmmm

Mesaj gönderen bilmiyorummmmmm »

hangi ilacı kullandın?
Kullanıcı avatarı
isyankar

Mesaj gönderen isyankar »

8 ay boyunca psikotik bir ilaç ve cipralex kullandım.ayda bir dr. kontrolune gittim.ama en ufak bir şeyde bile kızarıyordum.Allah benim gibi zor günler geçirenlere şifa versin.
sildiğin yerde durmuyorum sen geçerken bakmıyorum hayallerde yoksun şimdi örttüm hepsini
Kullanıcı avatarı
nazlı2005

Mesaj gönderen nazlı2005 »

İyi olmana gerçekten sevindim. Bu belayı yaşayan bilir.Lamictal ve cipralex mi kullandın?
cehen
İletişim:

Mesaj gönderen cehen »

sevgılı ısyankar.bende sosyal fobı hastısıyım.lutfen hangı ılacları kullandıgını ve tedavını bana anlatırmısın? doktora gıtme ımkanım yok