Bursa'da Psikolog Ayhan ALTAŞ

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Esrakll

Bursa'da Psikolog Ayhan ALTAŞ

Mesaj gönderen Esrakll »

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Psikolog Ayhan beyden randevu aldım. Arkadaşım gayet memnunum dedi ama acaba daha önce içinizden gideniniz var mı ? Tavsiye edermisiniz ?
Sosyal16

Re: Bursa'da Psikolog Ayhan ALTAŞ

Mesaj gönderen Sosyal16 »

Evet Bursa'da Ayhan beyin ismini duymuştum, olumlu şeyler duydum genelde.
Esrakll

Mesaj gönderen Esrakll »

Geçen Cumartesi ilk seansımızı yaptık çok etkilieyici bir seanstı ve gerçekten şuan kendimi iyi hissediyorum. Cumartesi günü ikinci seansıma gidicem ama şimdiden kendimde değişiklikleri hissedebiliyorum. Bu belki benimle alakalı herkeste böyle olmayabilir ama daha önce de farklı bir psikoloğa gitmiştim ama hiç etki etmemişti. Artık o kadar yoğun düşünmüyorum sanki kontrol altına alabiliyorum düşünceleri. Tamamen geçti diyemem ama geçeceğine inanıyorum. Çok içten ve alanında iyi olduğu çok belli. Boşuna tavsiye etmiyorlarmış. İnşallah tamamen atlatacağım :)
Esrakll

Mesaj gönderen Esrakll »

Üyelerin profesyonel yardım konusu altında insanlar randevu aldığı kişiler hakkında fikir edinme adına başlık açtıklarını gördüm ve bende hemen üye oldum ve sordum. Kimseden cevap gelmeyince daha sonra yaşadıklarımı paylaşmak istedim, zaten burasının amacı da paylaşım değil mi ? 2. seansıma da gittim kendimi iyi hissediyordum bu yorumu okuyana kadar. Aslında tam olarak ne demek istediğinizi de anlamadım ama...
Seansta yaşadıklarım ve öğrendiklerimi paylaşmayı düşünüyordum çünkü sf li birisinin psikoterapi alma için başvuruda bulunması zor bir durum. O yüzden belki yaşadığımız süreci paylaşmak iyi gelecektir ama vazgeçmiş bulunuyorum.

Ayrıca reklam kısmına dönecek olursam çok araştırma yaptım öneri üzerine gittim memnunum ama eminim memnun olmayanlarda olabilir.
Kullanıcı avatarı
maybe

Mesaj gönderen maybe »

:D yeni alınan üyeliklerin arka arkaya olumlu yorum yapması benimde ilgincime gitmedi değil.aynı gün alınan 2 üyelik reklam kokan hareketler.
Sosyal16

Son istasyon diye bir film vardı, o filmi izlerken yok arkadaş bu kadar tesadüf olur şey değil diyordum. Ancak filimlerde olur diyordum. Şimdi 3 tane aynı üyelik diyince bende bakayım dedim iki üyelik aynı gün diğeri bir gün sonra ki o da mesleki arkadaşım demiş. Ama gerçekten bir tesadüf olmuş en azından ben sadece adını duydum dedim. Reklama bulaşmadık inşallah :)

Diğer isim soran isimler de o zaman hep reklam :)

Ben sosyal fobi ve psikolojik sorunları araştırırken buldum, ve görünce yorum yapayım dedim. Üye olmadan yorum yapamıyoruz malum üye olduk. Neyse reklam kokan hareket olsa da beni ilgilendirmiyor, kendisi düşünsün :)
Esrakll

Mesaj gönderen Esrakll »

Ben de üzerime alınmıştım baktım da neredeyse herkese bu söylenmiş reklam kokan hareketler diye :) diğerlerine de aynı muamele yapıldığını görünce rahatladım.

Umarım hepiniz en kısa zamanda bu durumun üstesinden gelir ve özgür bir şekilde hayatımızı yaşarsınız.
socialworker

Mesaj gönderen socialworker »

merhaba, burada bahsedilen ve reklam yapıldığı şüphesi ile mesajı silinen zat ben oluyorum. bu siteye geçen hafta kaydolduğum doğrudur. mesleğim icabı bilgi alabilmek ve kendimde de bazı belirtilerini hissetmem üzere buraya üye olmuştum ve konuları incelerken bu konuyu tesadüfen gördüm. bahsedilen uzman gerçekten sevdiğim ve saygı duyduğum bir arkadaşımdır ve burada adını görünce çok sevindim. bu düşüncelerle de kendisinin alanındaki yetkinliği hakkında birkaç şey yazdım. Tabi bu durum dışarıdan reklam gibi göründüğünü için mesajım da silinmiş napalım olur böyle şeyler.. ne desem pek farketmeyecek de arkadaşımın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi adına bu mesajı yazma ihtiyacı hissettim. Kendisinin de bundan haberi yoktu ben ilettim böyle bir site olduğunu, kendisi de çok sevindi. Üye oldu mu buraya açıkçası haberim de yok inanın, sonrasında zaten görüşmedik. Rahatsızlık verdiysem kusura bakılmasın. hepinize iyi günler.
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Mesaj gönderen gezgin89 »

Herkesin fobisi kendine
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
bu hesabı silin

Mesaj gönderen bu hesabı silin »

Ön yargıları bir kenara bırakalım ..forumda kaç kişi var çokmu kalabalık.. eskilerde böyle yaparsa yenilere karşı..Reklamdır degildir orasını bilmem.. ama böyle yapılacaksa ne yeni üye gelir.. bir doktor bu forumu gorunce sevınıyorsa buraya üye olma ihtimali bile varsa, az da olsa bir ihtimaldir.. baştan yokettiniz bu ihtimali tebrikler..bizden başka kimse olmasın mıdır düşünceniz bencil olmayın belki başkası faydalanırdı.. mağaraya döndük haberiniz yok 10-12 kişilik bir mağara..
Sosyal16

Arkadaşlar uzatmaya gerek yok bence daha fazla, reklamsa reklam değilse değil. Para demişsin ama adam ücretsiz test değerlendiriyor. O test için eminim en az 10-15 dk harcıyordur. Bir doktora gittiğinizde 10-15 dk için 150-200 seans ücreti veriyorsunuz, bunu ücretsiz yaptığına göre tek kaygısı para değildir heralde.

Bence daha fazla tartışmayalım, sorunumuzun çözümüne bir katkısı yok bu kısır döngünün, sorunlarımıza odaklanalım ve ne şekilde atlatabiliriz. Eminim ki bu sorundan kurtulmak için her şeyimizi verebiliriz.

Benim tavsiyem spor spor spor...
bu hesabı silin

Mesaj gönderen bu hesabı silin »

benim amacım tartısmak degil. varsa öyle bi ihtimal artık gelecegı varsada gelmez. ne olurdu yanı surda 3-5 kısıye yardım ederdı belkı.
neyse ben yardım ısteyecegımden degılde.belkı forum canlanırdı.doktor gelmıs dıye fobıkler cullanırdı. neyse geçmiş ola!
Sosyal16

Ben spor yapın demıstım ama benım sorunlarımı spor tek başına çözmedi ve bende konuda geçen Ayhan beyden randevu aldım. 14 seans yaptık ve 10 ay gibi sürede sorunlarımı çözdüm. Kesinlikle herkese psikoterapi almayı öneriyorum. Ben emdr terapi aldm baya etkili oldu bende.